KLAUS Elektrik, Led Aydınlatma Ekipmanları

Hakkımızda

Hakkımızda

30 yılı aşkın bir süredir yaşam alanlarını aydınlatıyoruz.

KLAUS aydınlık bir gelecek için gelişmiş, sürdürülebilir, teknolojik ve çevre dostu aydınlatma çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

LED aydınlatma sistemlerinden oluşan kusursuz portföyümüz ile yaşam alanlarına mükemmel aydınlatma çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyor. Ar-Ge çalışmalarımızla çevreci teknolojilerle donatılmış ürünler geliştirirken pazarlarımızı genişletme konusunda özenle çalışmalar yürütüyoruz.

İlk amacımız kaliteyi en uygun fiyata sunmaktır. Kısa sürede ürün gamını genişleten KLAUS markası, LED ürünler, Led Paneller, Projektörler, Reflektörler, Bulkhead aydınlatmalar gibi bünyesinde barındırdığı her üründe en iyi kaliteyi sunmak gibi değerli bir hedefe sahiptir.

VİZYONUMUZ

Yaşam alanlarını aydınlatma alanında dünya çapında küresel bir marka olmak. Değer kattığı her alanda, fark yaratan ve yaşam kalitesini arttıran evrensel güç olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ilke edinen, yetkin ve yenilikçi insan kaynakları ile ileri teknolojiyi kullanarak, insana ve doğaya duyarlı bir şekilde teknolojiyi ışığa dönüştürerek dünyayı aydınlatmak.

Neden Biz?

Klaus Markası

Klaus Markası

Firma olarak müşterilerimizi her zaman memnun etmekten yana olup, aramızda her daim sıcak bir bağ bulundurmaktayız.
Klaus'tan ürün Alan

Klaus'tan ürün Alan

Bizlerden ürün alan müşterilerimizle her zaman yüksek bir güven içerisinde iş yapmaktayız.
Kalite

Kalite

En önemli noktamız kaliteden geçer. Aydınlatma ürünlerimiz dünya çapında kendini kanıtlamış ve müşterilerimizin övgüleriyle taçlanmıştır.
Garanti

Garanti

Ürettiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimiz KLAUS'un garantisini altındadır.

Haber Bültenlerimize Abone Ol

Güncel yeniliklerimizden ve kampanyalarımızdan haber almak için kayıt olun!
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin
Tamam